doubt 623847 1920 - Jak rozpocząć poprawianie odżywiania?

Jak rozpocząć poprawianie odżywiania?

Kiedy po sprawdzeniu odżywiania wykonanym za pomocą Programu DrDietman okaże się, że nie odżywiasz się zdrowo, warto rozważyć skorzystanie z usługi – poprawianie odżywiania. Usługa ta jest dostępna w rozszerzonej wersji Programu.

Pierwszym krokiem w kierunku poprawy swojego odżywiania jest zmiana statusu konta użytkownika Programu na konto osoby uprawnionej do korzystania z niego w wersji rozszerzonej – do poprawiania odżywiania. 

Program został ustawiony z zapewnieniem użytkownikowi możliwości intuicyjnego wykonania zmiany statusu konta. Dodatkowo czynność ta została opisana w instrukcjach, które wkrótce pojawią się na niniejszej stronie. 

Drugim krokiem jest znalezienie w Programie odpowiedniego dietetyka, najlepiej takiego, który oferuje usługi poprawiania odżywiania. Dietetycy są dostępni w zakładce ,,Dietetycy, Lekarze, Doradcy”.

Po zaakceptowaniu umowy przez obie strony, bez obaw można rozpocząć zmianę swojego odżywiania, gdyż z nami jest ona czystą przyjemnością. Okazuje się, że można jeść to co się chce, wtedy kiedy się chce i tyle ile się chce. A przede wszystkim jest to prosta recepta na zdrowie.